^
Od pondělí 11.5.2020 začínáme opět s pravidelnými tréninky :-)

Budou určitá omezení...

Vážení rodiče a capoeiristé, 

 

připomínáme Vám, že již od 11.5.2020 opět začínají s určitými omezeními pravidelné tréninky ;-).

Berte, prosím, na vědomí, že tréninky jsou dobrovolné a my nijak nemůžeme zajistit na 100%, že se nemůžete na tréninku s nikým přenášejícím Covid setkat.

Uděláme však maximum, v rámci doporučení a nařízení vlády, abychom případnému přenosu viru předešli.

Proto vyzýváme všechny naše členy, aby respektovali níže vypsaná nařízení, abychom se s klidem v duši mohli opět setkávat a dostat do těla endorfiny v podobě pohybu ;-).

Také nyní ještě více než kdy jindy platí bod z vnitřního řádu, že pokud se cítíte nemocní, na trénink NECHOĎTE (i kdyby to měla být "rýmečka")!

 

1) Začínáme od pondělí 11.5.2020 dle klasického harmonogramu (jako to bylo před vyhlášením nouzového stavu) - viz. rozpis tréninků.

2) Tréninky budou probíhat klasicky v naší  tělocvičně (venkovní prostor je vyhrazen bohužel pro ostatní "uživatele" areálu jako jsou rugbysti, atleti, atd. a pro nás zde již není místo).

3) Nebude k dispozici šatna (nařízení vlády), tudíž doporučujeme všem, abyste přišli na trénink již převlečení.

4) Roušky na trénink již nejsou potřeba - přesto i nadále platí, že pro pohyb venku (mimo tělocvičnu) je jich zapotřebí! 

Pokud někdo bude chtít cvičit v roušce či respirátoru, samozřejmě může - alespoň trenéři, kteří to mají stále ještě nařízeno, nebudou sami :-D.

5) Vzhledem k tomu, že není možné, aby se na tréninku potkávalo tolik lidí (navíc v areálu budou i další - atleti, rugbysti, atd.), prosíme důsledně všechny, abyste dodržovali příchod na trénink přesně v celou! (tedy na začátek Vašeho tréninku - nechoďte dříve). Budova bude zamčená a trenér si Vás převezme dole u hlavního vchodu do budovy a zase budovu uzamkne. Trénink předchozí skupiny bude ukončen o 5 minut dříve tak, aby se skupiny mohly vystřídat a nepotkaly se uvnitř budovy. Neshlukujte se, prosím, nikde v areálu do větších skupin - ideálně stále dodržujte 2m rozestupy...

6) Před vstupem do tělocvičny bude připraven desinfekční prostředek, kterým bude potřeba si potřít i chodidla.

7) Prozatím nebude možná účast rodičů či jiného doprovodu na tréninku (ani v prostorách za dveřmi tělocvičny - maximálně přivést dítě na začátek tréninku a na konci - o 5 minut dříve než se končilo, si jej opět vyzvednout).

 

Děkujeme za pochopení a respektování výše uvedených pravidel a již se na Vás moc těšíme :-).

Tým Vem Camará Capoeira - Olomouc


Zpět

Ondřej Novák /Instrutor Girafa/
hlavní trenér Vem Camará Capoeira Olomouc
Více...
Česká olympijská nadace

Děkujeme za finanční podporu klubu