^
Úspěšný olomoucký tým

na otevřených závodech LIBEREC OPEN (29. září - 1. října 2017)

Olmoucká výprava si přivezla z Liberec open, který se konal tento víkend 3 zlaté, 1 stříbrnou a 1 bronzovou medaili.

Děkujeme všem našim závodníkům za skvělou reprezentaci našeho klubu i města Olomouc a za to, že jste se po celé závody podporovali a drželi spolu a vytvořili úžasný tým.

Moc Vám všem gratulujeme k Vašim nádherným výkonům, byli jste všichni skvělí a i díky Vašemu týmovému duchu jste přispěli k výkonům těch nejlepších, kteří nakonec celou soutěž vyhráli. 
Naše sbírka cenných kovů se rozrostla zásluhou Jana Křenka, Vojtěcha Kutáče, Karla Lupuliaka, Pavla Mrňky a Dominika Krejčího o další medaile, ale nejdůležitější je, že jste ze sebe všichni vydali maximum a užili si to. 
 

Veliké poděkování patří i libereckému organizačnímu týmu, který zvládl celou akci na výbornou a také všem, kteří pomáhali při hlídání dětí a samozřejmě i rodičům, kteří zůstali doma za podporu svých ratolestí v tomto úžasném sportu.

Moc děkujeme i autobusové přepravě Mgr. Jana Žváčka za pohodlnou a bezpečnou cestu, Statutárnímu městu Olomouc, Olomouckému kraji a MŠMT za podporu našeho klubu a úplně všem, kteří nám při našem snažení v rozšiřování a podpoře capoeiry pomáhají a drželi nám doma palce. 
Velmi si Vaší podpory vážíme a moc Vám všem ještě jednou děkujeme a budeme se těšit už v prosinci u nás v Olomouci na MISTROVSTVÍ EVROPY!

Přejeme ze srdce všem hlavně pevné zdraví a do budoucna spoustu sportovních i jiných úspěchů.

Výsledky olomouckého klubu:

Kategorie C - děti 7-8let 
1. Marek Havlíček - Hradec Králové
2. Marek Pluhař - Liberec
3. Thomas Paul Pacinda - Galanta (SK)
...
7. Adam Kosek - OLOMOUC
...
12 Dan Malínek - OLOMOUC

Kategorie B - děti 9-10let
1. Karol Kim - Galanta (SK)
2. Lukáš Hamáček - Mladá Boleslav
3. Sandra Filipi - Liberec
4. Adam Poláček - OLOMOUC

...
5. Robin Červený - OLOMOUC
...

10. Jakub Mužík - NOVÝ JIČÍN

...
16.-20. Zuzana Malínková - OLOMOUC
16.-20. Nela Hefková - OLOMOUC
16.-20. Monika Kopecká - OLOMOUC

Kategorie A - děti 11-12let
1. Alex Sitár - Galanta
2. Denisa Šolcová - Hradec Králové
3. Dominik Krejčí - OLOMOUC
...
7. Jakub Ruboš - OLOMOUC
8. Petr Colledani - NOVÝ JIČÍN

Kategorie junioři - děti 13-14let
1. Filip Čmilanský - Liberec
2. Pavel Mrňka - OLOMOUC
3. Jaroslav Schovanec - Liberec
...
7. Jan Zbořil - OLOMOUC
...

9. Kateřina Haurlandová - NOVÝ JIČÍN
10. Jiří Pospíšil - OLOMOUC

13.-14. Barbora Záborová - OLOMOUC
15.-16. Anna Kubáková - OLOMOUC
18.-19. Alan Maryška - OLOMOUC

20. Katka Janečková - OLOMOUC
21.-22. Claudia Mužíková - NOVÝ JIČÍN
23. Filip Adamčík - OLOMOUC

Kategorie C - nad 15 let (do žluto-oranžového pásku)
1. Vojta Kutáč - OLOMOUC
2. Štěpánka Jahodová - Liberec
3. Monika Petřeková - Hradec Králové
...
10.-11. Martin Ruboš - OLOMOUC
10.-11. Jakub Záhora - OLOMOUC

Kategorie B - nad 15 let (oranžový - oranžovo-modrý pásek)
1. Karel Lupuliak - OLOMOUC
2. Petr Šteflíček - Jablonec nad Nisou
3. Jakub Stavinoha - Liberec
...
13. Vojta Randýsek - OLOMOUC
 

Kategorie A - absolutní kategorie (graduados a výše)
1. Jan Křenek - OLOMOUC
2. Savinier Gosselain - Brussel (NED)
3 František Folprecht - Mladá Boleslav
 


Zpět

Ondřej Novák /Instrutor Girafa/
hlavní trenér Vem Camará Capoeira Olomouc
Více...
Česká olympijská nadace

Děkujeme za finanční podporu klubu