^
!!!POZOR!!!

po dobu rekonstrukce atletického stadionu je znemožněn vjezd automobily a zakázán vstup na staveniště!

dbejte, prosím, také zvýšené opatrnosti při vstupu do areálu, moc děkujeme

 

Vážení rodiče a capoeiristé, 

ádi bychom Vás tímto opět upozornili, že již na atletickém stadionu probíhá plánovaná rekonstrukce a dnes (27.9.2018) by v odpoledních hodinách měly dorazit 2 kamiony a začít frézovat stávající povrch atletického oválu a následně na něj nanášet vřelý tartan.

Samo vedení atletického stadionu nemá tušení jak moc rekonstrukce ovlivní provoz a pro jistotu počítejte s tím, že kdyby byl vstup do areálu příliš nebezpečný, raději bychom po dobu rekonstrukce tréninky zrušili, abychom předešli újmě na zdraví či na majetku (nově budované dráze). Věříme, že to nebude nutné a budeme moct v trénincích pokračovat, přesto tato verze může nastat, tak abyste s tím případně počítali. Samozřejmě bychom Vám dali vědět (pokud žádný e-mail o zrušení tréninků neobdržíte a ani nebude nic na našich webových stránkách a facebooku, tréninky budou probíhat normálně).

 

Rádi bychom Vás tedy poprosili, abyste dodržovali ještě větší obezřetnost při pohybu v areálu a nevstupovali na staveniště! Pohlídejte si, prosím, hlavně Vaše děti, aby se nestal nějaký úraz nebo zbytečná škoda na nově budované atletické dráze.

Je to pro nás opravdu velmi důležité, protože v případě jakýchkoliv komplikací způsobených členy našeho klubu by nám mohly být dočasně (po dobu rekonstrukce) pozastaveny tréninky.

 

Děkujeme Vám za spolupráci a pochopení a zároveň se omlouváme za komplikace.

 

Opatrujte se a mějte krásné a úspěšné dny.

Se srdečným pozdravem tým Vem Camará Capoeira - Olomouc


Zpět

Ondřej Novák /Instrutor Girafa/
hlavní trenér Vem Camará Capoeira Olomouc
Více...
Česká olympijská nadace

Děkujeme za finanční podporu klubu